LW junior starszy: mecz z FASE

8 kolejka rozgrywek juniorów starszych chyba na długo pozostanie w pamięci kołobrzeskim zawodnikom.

Spotkanie odbyło się 13 października br. o godz. 11 00 na Euroboisku. Do Kołobrzegu zawitał zespół FASE Szczecin. Miejscowi ulegli gościom w stosunku 1:7 (0:2). Bramkę honorową zdobył Bartłomiej Lal w 82 minucie zawodów. Po meczu Trener Łukasz Galant w nie najlepszym nastroju podsumował obiektywnie spotkanie:

Byliśmy słabszą drużyną od FASE. Zdołaliśmy jedynie w pierwszych 45 minutach w miarę kontrolować grę, ale po naszych błędach straciliśmy dwie bramki do przerwy. W drugiej połowie nie byliśmy w stanie dorównać rywalom, którzy z każdą minutą przyspieszali tempo gry, a wprowadzani przez nich zmiennicy tylko podnosili jakość gry… .Szkoda, że nasi zawodnicy nie podjęli walki. Zabrakło woli walki i zaangażowania, a niektórym niestety „pary w płucach.” Trzeba wyciągnąć wnioski i umieć podnieść się po porażce już za tydzień !!!Ten mecz traktujemy jako wypadek przy pracy. Ciężko kogoś wyróżniać po przegranym meczu ale trójka zawodników naprawdę pracowała za resztę kolegów. Wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i na słowa uznania zasługują: Figa Paweł, Lendecki Radosław i Szczygielski Kacper.

Najwidoczniej „13” okazała się pechowa dla gospodarzy. My ze swojej strony liczymy na wnikliwą analizę, eliminację błędów i dobrej gry w kolejnych meczach.