II liga kobiet: zagrać skutecznie przed własną publicznością

W siódmej kolejce spotkań kołobrzeski zespół podejmował na Euroboisku przy ul. Śliwińskiego drużynę Lipna Stęszew.

W początkowej fazie meczu gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W 21 minucie po faulu w polu karnym na Kindze Kosakowskiej do jedenastki podeszła Kornelia Bińczyk, a następnie pewnym uderzeniem pokonała bramkarkę gości. Trzy minuty później ponownie Kornelia Bińczyk trafiła do siatki rywalek, a asystowała jej Monika Wziątek. Trzeciego gola w 45 minucie zdobyła Marcelina Szpak, a w rolę asystentki tym razem wcieliła się Kornelia Bińczyk.

Zaraz po przerwie w 48 minucie, po podaniu Anny Tabaczyk wynik meczu na 4:0 ustaliła Kinga Kosakowska. Po wygranym meczu, Trener Łukasz Krymowski podzielił się swoimi spostrzeżeniami:

Kolejny mecz nasza drużyna zagrała konsekwentnie w obronie i skutecznie w ataku. Cieszą kolejne 3 punkty, które przybliżają nas do celu, którym jest utrzymanie się w II lidze na kolejny sezon. Dziękujemy kibicom za doping i już dziś zapraszamy za dwa tygodnie na nasz kolejny mecz.