LW junior młodszy: prezent urodzinowy

7 kolejka rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych została przeprowadzona nietypowo, bo środku bieżącego tygodnia z uwagi na nadchodzące Święta Wielkanocne.

W czwartek 18 kwietnia br. zespół podopiecznych Michała Wojtowicza udał się do Gryfina, by tam na  Boisku Miejskim przy ul. Sportowej 1 zmierzyć się z tamtejszym Energetykiem. Zawody rozpoczęły się punktualnie o godz. 11 00.

W pierwszej połowie kołobrzeżanie pokazali pełnię swoich możliwości i zasłużenie prowadzili 1:3 po trafieniach Kacpra Śmielewskiego (22 i 23 minuta) oraz Jakuba Bienieckiego (26 minuta). Gospodarze w 42 minucie zdobyli jedynego gola w tej odsłonie. Po zmianie stron Goście kontrolowali przebieg gry i całe spotkanie zakończyli rezultatem 2:4. Nie przeszkodziła w tym nawet stracona bramka w 50 minucie. Zdobywcą czwartego gola dla AP Kotwica Kołobrzeg był debiutujący w jej szeregach Maksymilian Mularczyk, który w 63 minucie ustalił wynik. Tym golem sprawił sobie urodzinowy prezent, a po meczu cieszył się wraz ze wszystkimi ze wspólnego świątecznego prezentu jakim jest komplet oczek z wyjazdu.