II liga kobiet: gdy przyjeżdża Chełmża, zespół się spręża.

27 kwietnia br. o godz. 14 00 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka został rozegrany mecz 14 kolejki II Ligi Kobiet Grupy Wielkopolskiej pomiędzy zespołami Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, a KKP Chełmża.

 

 

 

W mecz lepiej weszły Gospodynie, bowiem już na początku po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki skierowała Anna Tabaczyk (2 minuta). Zarówno w pierwszej połowie jak i w drugiej zawody stały na wyrównanym poziomie. Obie drużyny stwarzały zagrożenie i trudno było wskazać zdecydowanego faworyta do zainkasowania kompletu punktów. Goście zasłużenie zajmują wysokie, bo trzecie miejsce w tabeli. Kołobrzeżanki nie miały łatwego zadania i przez cały czas musiały wykazywać się koncentracją. Wykorzystały jednak przewagę własnego boiska i przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Kinga Kosakowska ustaliła wynik meczu na 2:0 (88 minuta).

            Jak zwykle nasza drużyna mogła liczyć na doping swoich Kibiców.

Gratulujemy wygranej!

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Klaudia Zaklika, Oliwia Iwanejko, Kinga Szymańska, Olga Szpak, Martyna Iwanejko, Małgorzata Kowalczuk, Monika Wziątek, Marcelina Szpak, Martyna Kostuś, Kinga Kosakowska, Anna Tabaczyk, Kornelia Bińczyk, Natalia Rojek, Dominika Szczygielska.

 

Sponsorzy Akademii