Liga okręgowa gr.1: pierwszy mecz u siebie

14 sierpnia br. Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła po raz pierwszy w swojej historii zmagania w lidze okręgowej.

Sportowa rywalizacja rozpoczęła się o godz. 18 30 na kołobrzeskim Euroboisku, przy dość licznej grupie kibiców obu drużyn. Niestety dla beniaminka nie był to udany debiut, ponieważ ulegli Pomorzaninowi Sławoborze w stosunku 2:3. Mimo, że to miejscowi otworzyli wynik zawodów (Michurski 11′), to potem niestety lepiej, a w zasadzie skuteczniej wiodło się gościom. W 15 minucie wyrównali przyjezdni, natomiast dołożyli jeszcze dwa trafienia odpowiednio w 36 oraz 61 minucie, co spowodowało że kołobrzeżanie wciąż musieli „gonić” wynik. Czasu wystarczyło jedynie na drugiego gola (Lenio 70′) na 2:3. Wynik jednak nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Gospodarze byli częściej przy piłce, stwarzali sytuacje ale niestety trochę zabrakło szczęścia choćby do remisu.