Liga okręgowa gr.1: zdobyć pierwsze punkty

Po nieudanym pierwszym meczu rundy jesiennej, w drużynie Łukasza Galanta pozostał niedosyt.

Cała kołobrzeska drużyna przed meczem z Sarmata Dobra postawiła sobie za cel, przywieźć do Kołobrzegu pierwsze ligowe oczka. Zawody odbyły się 20 sierpnia br. w miejscowości Dobra o godz. 18 30 na Stadionie Miejskim. Na zdobyciu pierwszego gola zależało każdej ze stron, ponieważ oba zespoły przegrały swoje pierwsze spotkania ligowe. Ta sztuka udała się AP Kotwica Kołobrzeg w 30 minucie po trafieniu Pawła Lenio (0:1). W pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Po zmianie stron goście dość szybko powiększyli prowadzenie za sprawą Kacpra Tłoczkowskiego, który w 48 minucie nie dał szans bramkarzowi Sarmaty (0:2). Gospodarze usiłowali zdobyć gola kontaktowego, jednak tego dnia linia defensywna gości nie pozwalał na zbyt wiele. Wynik zawodów w 81 minucie ustalił Łukasz Pałaszewski (0:3). W ten sposób AP Kotwica Kołobrzeg zdobyła pierwsze punkty. Gratulujemy wygranej.

Już dziś zapraszamy 28 sierpnia na Euroboisko, gdzie to AP Kotwica Kołobrzeg podejmować będzię Spartę Gryfice.