Liga okręgowa gr.1: pechowy początek piłkarskiej wiosny

W 16 kolejce rozgrywek Ligi okręgowej grupy 1 AP Kotwica Kołobrzeg udała się do Sławoborza na mecz z Pomorzaninem

Zawody odbyły się 12 marca br. o godz. 12 00 na tamtejszym obiekcie sportowym. Cel kołobrzeskiej ekipy był oczywisty przed tym meczem, wziąć rewanż za jesienną przegraną. Ten plan niestety się nie powiódł i przyjezdni musieli pogodzić się z przegraną 3:2. Warto jednak podkreślić, że młody zespół trenera Michała Michurskiego zostawił po sobie dobre wrażenie. Mimo faktu, że gospodarze schodząc do szatni na przerwę prowadzili 2:0, to przyjezdni potrafili odrobić straty na 2:2 w drugiej odsłonie. Autorami trafień byli: Jakub Zieliński (56′) oraz grający trener Michał Michurski (75′). Stało się tak, ponieważ Akademia znana jest z tego, że gra futbol „do przodu” konstruując często ciekawe akcje ofensywne. Niestety dla gości już minutę póżniej (76′) Pomorzanin Sławoborze zdobył 3 trafienie i do ostatniego gwizdka sędziego nie oddał prowadzenia (3:2).

Życzymy naszej drużynie punktów w kolejnym meczu tj. 19 marca br. o godz. 17 00 na Euroboisku. Zapraszamy naszych kibiców.