CLJ U-18: wychowanek Akademii nie pozwolił zatopić Arki

Akademii Piłkarska Kotwica Kołobrzeg śledzi poczynania swoich byłych zawodników w rozgrywkach ligowych na poziomie ogólnopolskim.

W sobotę 9 listopada br. o godz. 11 00 w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-18, Arka Gdynia podejmowała Cracovię.

Oprócz tego, że przybyli kibice na Narodowy Stadion Rugby przy ul. Kazimierza Górskiego 10 zobaczyli sporo bramek, to jeszcze byli świadkami zmieniającego się szybko obrazu gry. Gospodarze objęli prowadzenie w 55 minucie, natomiast goście odpowiedzieli dwoma szybkimi trafieniami odpowiednio w 63 i 65 minucie meczu. Miejscowi zrewanżowali się w 70 minucie, zdobywając wyrównującą bramką (2:2). W 85 minucie zespół gospodarzy na ponowne prowadzenie wyprowadził Kacper Aleksiuk, wychowanek AP Kotwica Kołobrzeg. Krakowska drużyna w 89 minucie doprowadziła do wyrównania (3:3) i ten sposób rywalizujące ekipy podzieliły się punktami.

Dziś (10.11) Kacper podzielił się z nami tą informacją przy okazji oglądania meczu swoich kolegów w WLJ z Prawobrzeżem Szczecin w Kołobrzegu.

Dziękujemy, gratulujemy zdobycia gola i życzymy sukcesów !