LW junior starszy: mecz walki

W przedostatniej kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych, AP Kotwica Kołobrzeg podejmowała Prawobrzeże Szczecin.

Zawody rozpoczęły 10 listopada br. się o godz. 13 30 na Euroboisku. Całe spotkanie można podsumować jako wyrównane. Obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe. Typowy mecz walki, gdzie obie ekipy walczyły twardo i nikt nie chciał zadowolić się remisem. Mecz wygrał zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica w stosunku 3:2. W 15 minucie bezpośrednim trafieniem z rzutu rożnego (zdjęcie tytułowe) popisał się Miłosz Płomiński (1:0) zaskakując całkowicie bramkarza przyjezdnych. Goście doprowadzili do wyrównania w 30 minucie, po błędzie linii defensywnej gospodarzy.

Po zmianie stron, Dominik Szczerba wykonał indywidualną akcję środkiem boiska i wyprowadził kołobrzeski zespół na prowadzenie (2:1). Trzeciego gola dla AP Kotwica Kołobrzeg zdobył Bartłomiej Dmiterczuk. Goście jednak nie składali broni. Po dobrej grze zmusili do błędu bramkarza miejscowych i trafili do siatki na (3:2). Szczecinianie za wszelką cenę zamierzali zdobyć wyrównującą bramkę, lecz ta sztuka im się nie udała. W 90 minucie dla gospodarzy czwarty raz mógł trafić Kacper Śmielewski. W momencie gdy bramkarz gości wyszedł z bramki w pole, nie trafił piłką do siatki po strzale głową z daleka. Po tej akcji sędzia zakończył mecz.

Gratulujemy podopiecznym Łukasza Galanta wygranej!