A1 junior starszy: „słodki” wynik z Kluczevią

Juniorzy starsi AP Kotwica Kołobrzeg w 9 kolejce rozgrywek podejmowali drużynę ze Stargardu.

Mecz odbył się 22 maja br. o godz. 11 00 na Euroboisku. Rywalami miejscowych była ekipa Polski Cukier Kluczevia Stargard. To właśnie przyjezdni w 35 minucie pokonali bramkarza gospodarzy (0:1). Kibice Akademii czekali na gola wyrównującego do 39 minuty, wtedy to bowiem do siatki gości piłkę posłał Igor Wolanin (1:1). Z remisowym rezultatem obie drużyny schodziły na przerwę. Po zmianie stron goście znów wyszli na prowadzenie (1:2) w 51 minucie. Do wyrównania (2:2) ponownie doprowadził Igor Wolanin w 67 minucie. Gdy wydawało się, że zawody zakończą się podziałem punktów, to w 90 minucie gola na wagą kompletu oczek zdobył trzeci raz Igor Wolanin (3:2). Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg pokazała, że potrafi grać do końca i za to słusznie wygrała ten mecz. Gratulujemy wygranej.