A klasa: trudny mecz z Płomieniem

22 kolejka rozgrywek A klasy Keeza gr. 7 nie była zbyt udana w wykonaniu kołobrzeskiej ekipy.

Mecz tej kolejki Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg rozegrała w Robuniu na tamtejszym obiekcie 21 maja o godz. 17 00. Wynik spotkania otworzył już w 8 minucie Wiktor Kosmala wyprowadzając przyjezdnych na prowadzenie 0:1. Gospodarze wyrównali (1:1) w 25 minucie i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W 48 minucie ponownie goście wyszli na prowadzenie 1:2 za sprawą Wiktora Kosmali. Jak się okazało było to ostatnia zdobycz bramkowa kołobrzeżan w tych zawodach. Płomień Myślino w drugiej połowie zdobył jeszcze dwa gole i w ten sposób gospodarze wygrali w stosunku 4:2. Warto dodać, że miejscowi dwa trafienia zainkasowali z rzutów karnych. Była to pierwsza przegrana Akademii w tym sezonie.