Junior starszy: wicelider przyjechał nad morze

apkotwica_kolobrzegmain-logo To niewątpliwie było najciekawsze spotkanie dzisiejszej (24.03.) 17 kolejki rozgrywek ligi wojewódzkiej.

Na ziemię kołobrzeską przyjechał wicelider rozgrywek Akademia Piłkarska Szczecinek.  Zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg zajmuje aktualnie 3 miejsce. Goście przyjechali z zamiarem odrobienia strat do Salosu Szczecin, natomiast gospodarze z wiarą że zbliżą się na 1 pkt. do dzisiejszego rywala. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 12 00 na Euroboisku. W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli bramek, gdyż obu ekipom zabrakło skuteczności. W przerwie trener AP Kotwica Kołobrzeg Maciej Kiszkiel przekazał swoim podopiecznym kilka wskazówek. Jak się okazało trafnych, ponieważ w 65 minucie zdobywają gola. Po faulu pod bramką przyjezdnych, sędzia wskazał na „jedenastkę”. Skutecznym egzekutorem okazał się Patryk Cygan. Drugą bramką (2:0) zdobył Kacper Olejarczyk w 75 minucie zawodów.

Tą wygraną zawodnicy sprawili sobie i kibicom świąteczny prezent, a tym samym zrealizowali swój przedmeczowy cel.