Wychowanek Akademii w meczu z Błękitnymi

W sobotę 2 października br. kołobrzescy kibice ponownie ujrzeli na murawie Stadionu im. Sebastiana Karpinika wychowanka naszej Akademii.

W 11 kolejce rozgrywek III ligi gr.2 MKP Kotwica Kołobrzeg podejmował Błękitnych Stargard. Tym razem szkoleniowiec gospodarzy, Dietmar Brehmer dał możliwość dłuższej gry naszemu byłemu zawodnikowi. Kacper Aleksiuk pojawił się na płycie boiska w 62 minucie, gdy na tablicy widniał wynik 1:1. Zawodnik może zaliczyć swój występ do udanych. Zagrał w linii pomocy. Z obserwacji można wywnioskować, że na lewej stronie otrzymał do realizacji zadania defensywne. Zawody zakończyły się wygraną miejscowych 2:1. Gratulujemy wygranej, a Kacprowi życzymy następnych minut w meczach.