WLJ junior starszy A1: sporo goli w derbach

Do bardzo ciekawego meczu doszło 5 października br. na kołobrzeskim Euroboisku.

W ramach 8 kolejki rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorów starszych w minioną środę o godz. 18 30 doszło do derbowego pojedynku pomiędzy MKP Kotwica Kołobrzeg, a Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg. Na trybunie zasiedli kibice obu drużyn, a co najważniejsze zobaczyli dużo zdobytych bramek. Zawody świetnie rozpoczęli goście, ponieważ już w 7 minucie objęli prowadzenie po golu Wiktora Ryckiewicza (0:1). Radość trwała minutę, gdyż drogę do siatki gości znalazła futbolówka po celnym trafieniu Alana Nowaka (1:1). W 20 minucie Bartłomiej Jarnicki wyprowadził AP Kotwica Kołobrzeg na prowadzenie (1:2). Od tego momentu zaczęła się rysować przewaga gości. Tuż przed przerwą, bo w 43 minucie Michał Woźniak zdobył gola na 1:3 dla gości. Po zmianie stron przewaga AP Kotwica Kołobrzeg wzrosła. W 54 minucie Bartłomiej Kowalik zdobył gola na 1:4, natomiast w 69 minucie Wiktor Ryckiewicz ustalił wynik zawodów na 1:5.

Dziękujemy MKP Kotwica Kołobrzeg za sportową rywalizację. Gratulujemy drużynie trenera Rafała Łaseckiego wygranej, a naszym kołobrzeskim kolegom życzymy punktów w kolejnych meczach.