Młodzicy: AP Kotwica II – Bałtyk Koszalin 0:4

fot05W dzisiejszym zaległym meczu 2. kolejki ligi młodzików AP Kotwica II (rocznik 2001) przegrała z Bałtykiem Koszalin 0:4. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli, ale nie zdołali przeciwstawić się naporowi rok starszych rywali. Grę ponadto utrudniał silny wiatr i przelotne opady deszczu.

Prowadzenie Bałtyk uzyskał w 9. minucie. Dziesięć minut później było już 2:0. Nasz zespół także miał dogodne okazje w pierwszej połowie, ale chłopcy nie zdołali ich wykorzystać. Po zmianie stron wiatr był sprzymierzeńcem drużyny z Koszalina, która w ciągu kilkudziesięciu sekund strzeliła kolejne dwie bramki i odniosła pewne zwycięstwo.

Czasu dla naszej drużyny na regenerację sił nie ma zbyt wiele, bo jutro o 16:30 czeka ich kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalem będzie ostatnia w tabeli AP Victoria Sianów. Zapraszamy wszystkich do dopingowania wychowanków naszej Akademii.