LW junior młodszy: Vineta Wolin kolejnym rywalem

W sobotę (18.05) na kołobrzeską ziemię przyjechali goście z Wolina, by zmierzyć się z AP Kotwica Kołobrzeg.

Mecz rozpoczął się o godz. 11 00 na Euroboisku. Gospodarze przekonali się, jakim niewygodnym przeciwnikiem jest „sąsiad” z tabeli. Ponad pół godziny zajęło im rozpracowanie drużyny Vinety. Patryk Trzaskoma w 33 minucie wykorzystał podanie Mateusza Szymańskiego i głową skierował futbolówkę do siatki rywali (1:0). W pierwszych 45 minutach więcej goli nie padło.

Po zmianie stron, kibice gospodarzy czekali na drugiego gola do 70 minuty. Znów Patryk Trzaskoma pokonał bramkarza Vinety. Tym razem po akcji prawą stroną boiska, strzałem lewą nogą z 18 metrów podwyższył wynik na 2:0. Siedem minut później po zamieszaniu w polu karnym Vinety, Mateusz Jasiński zdobył trzeciego gola dla AP Kotwica Kołobrzeg. Wynik zawodów ustalił Borys Papuceiwcz w 80 minucie gry. Jak podkreślali kibice, niezwykle pracowity tego dnia wypracował sobie sam, a następnie oddał celny strzał z 16 metrów w kierunku bramki (4:0).