Liga okręgowa gr.3: pierwszy mecz sezonu jesiennego

W minioną sobotę 12 sierpnia br. drużyna seniorów AP Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła rywalizację w Lidze Okręgowej grupa 3.

Zawody rozpoczęły się o godz.15 00 na Gminnym Stadionie przy ul. Strzeleckiej 11. Bardzo dobra połowa podopiecznych trenera Michała Michurskiego, została potwierdzona zdobytym golem już w 12 minucie (0:1). Autorem trafienia był sam grający trener.W ten sposób kołobrzeżanie schodzili na przerwę w lepszych humorach. Korzystny dla gości wynik utrzymywał się do 75 minuty. Wtedy to gospodarze wyrównali po golu Konrada Wagnera (1:1). Do ostatniej minuty wynik się nie zmienił. Pierwszy mecz i wynik w nowym sezonie 2023/24, biorąc pod uwagę że na wyjeździe należy uznać za dobry. Za tydzień 20 sierpnia do Kołobrzeg przyjedzie Pomorzanin Sławoborze, który w swoim pierwszym meczu wygrał z Wybrzeżem Biesiekierz 0:6. Początek spotkania o godz. 17 00. Zapraszamy.