Liga okręgowa gr.3: pierwsza wygrana na wyjeździe

27 sierpnia br. AP Kotwica Kołobrzeg odniosła swoje pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.

Mecz został rozegrany o godz. 12 00 na Stadionie Gminnym w Malechowie. Lepiej w spotkanie weszła tamtejsza Arkadia, ponieważ już w 10 minucie objęła prowadzenie. Goście wyrównali jeszcze przed przerwą (1:1). Po zmianie stron inicjatywę przejęła Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, czego dowodem były zdobyte kolejne dwa gole. Wynikiem 1:3 zakończył się ten mecz, a przyjezdni tym samym odnotowali pierwszą swoją wygraną na wyjeździe. Zdobywcami goli byli: Michał Michurski, Jakub Zieliński oraz Mustafa Basriev. Serdecznie gratulujemy wygranej.

Jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem na Euroboisku 1 września br. o godz. 18 30, AP Kotwica Kołobrzeg będzie podejmować Wiekowiankę Wiekowo. Zapowiada się ciekawe widowisko zważywszy, że obie drużyny z dorobkiem po 7 pkt. zajmują miejsca na szczycie ligowej tabeli.