Juniorzy młodsi „przywieźli” 3 pkt. do Kołobrzegu

akademia_logo37771_121270241254630_1175249_nPiłkarska środa, tak wypada nazwać dzisiejszy dzień (30.09), w którym to odbył się zaległy mecz 1 kolejki juniorów młodszych grupy 2 KOZPN. Do rywalizacji w Darłowie przystąpili juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg z zamiarem pokonania dobrej drużyny, miejscowej Darłovii.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych 0:2. Pierwszą bramkę zdobył Mustafa Basriev wykorzystując prostopadłe podanie Bartosza Szczerby z lewej części boiska. Drugi zdobyty gol był autorstwa Kacpra TOMASZEWICZA. On to bowiem strzałem z ok. 25 metrów zmusił do kapitulacji bramkarza gospodarzy. Dwubramkowe prowadzenie po pierwszej połowie było zasłużone.

Po kwadransie drugiej połowy grymas niezadowolenia wkradł się na twarze sztabu szkoleniowego darłowian, gdyż musieli pogodzić się z utratą trzeciego gola. Tym razem sędzia zapisał w notesie nazwisko Sebastiana MODRZEJEWSKIEGO, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce strzałem z 5 metrów. Wynik popołudniowej rywalizacji na boisku przy ul. Sportowej w Darłowie ustalił Jarosław KUCHNIO. Potocznie „zamykał akcję”, która toczyła się z lewej strony bramki Darłovii. Wbiegając w pole karne i strzelając z 7 metrów dopełnił formalności.

Po tym meczu kołobrzeżanie umocnili się na pozycji lidera tabeli. Mimo wygranej należy wspomnieć, że dzisiejsi rywale gości to niewygodny przeciwnik, grający piłką. Należy się spodziewać, że po rundzie jesiennej będą zajmować miejsce w górnej części tabeli.

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:
Sebastian KACYNEL (kapitan), Bartosz SZCZERBA, Mateusz JUSZCZAK, Miłosz DEMBSKI, Tomasz PODOLAK, Mustafa BASRIEV, Wojciech WOJTOWICZ, Kacper TOMASZEWICZ, Sebastian MODRZEJEWSKI, Patryk PÓŁTORACZYK ,Krystian KRYSA.
Na zmiany:
Oskar RATAJSKI, Patryk ŁĄTKOWSKI, Marek WOJCIECHOWSKI, Jarosław KUCHNIO, Patryk LEWANDOWSKI.

Strzelcy bramek dla AP Kotwica Kołobrzeg:
11’ – Mustafa BASRIEV
22’ – Kacper TOMASZEWICZ
55’ – Sebastian MODRZEJEWSKI
70’ – Jarosław KUCHNIO