Junior młodszy: kibice dopisali na zakończenie 9 kolejki

DSC09471  W niedzielę 08.11 br. dokończono 9 kolejkę rozgrywek juniora młodszego gr.2 KOZPN. Kibice, którzy przybyli na Euroboisko nie nudzili się. Zobaczyli to, co lubią najbardziej, czyli bramki.Punktualnie o godz. 13 00 sędzia Adam Ciszewski rozpoczął zawody. W derbowej rywalizacji FCSM Kołobrzeg podejmowało Akademię Piłkarską Kotwica Kołobrzeg.

W pierwszej połowie to goście byli stroną przeważającą, jednak dobrze broniący się zespół FCSM stracił pierwszą bramkę dopiero w 24 minucie. Szymon Klepuszewski otworzył wynik spotkania. Wykorzystał podanie z 25 metrów i w polu karnym oddał celny strzał na bramkę. Drugą bramkę dla gości zdobył Dawid Sajkowski. W 37 minucie po wrzutce z rzutu rożnego przytomnie opanował piłkę i skierował ją między słupki.

W drugiej połowie gospodarze starali się strzelić gola kontaktowego. Zespół FCSM Kołobrzeg zmienił nieco ustawienie i ten sposób częściej przedostawał się pod pole karne „Pasów”. W 43 minucie strzałem z 16 metrów Sebastian Kacynel podwyższył wynik na 0:3 dla AP Kotwica Kołobrzeg. W 53 minucie do notesu sędziego „wpisuje się” Patryk Lewandowski. Zdobył czwartego gola dobijając piłkę po strzale z prawej strony pola karnego. 69 minuta ponownie należy do Patryka Lewandowskiego. Wykończył akcję na 3 metrze od bramki, zainicjowaną przez Sebastiana Modrzejewskiego, który strzelał z lewej strony. W 74 minucie niedawny asystent sam podwyższył wynik na 0:6. Wykorzystał podanie z głębi pola i płaskim strzałem po ziemi strzelił w kierunku bramki rywali. W 78 minucie ponownie Sebastian Modrzejewski pokonuje bramkarza gospodarzy. Tym razem błąd środkowych obrońców umożliwił mu strzelić z 14 metrów, a tym samym ustalić wynik meczu na 0:7 dla AP Kotwica Kołobrzeg.
Gratulujemy wygranej.

Wypada pochwalić bramkarza gospodarzy Karola Niemkiewicza, który mimo przegranej ambitnie bronił bramki swojej drużyny.