II liga kobiet PZPN: przyjechał sąsiad z tabeli

W ramach 10 kolejki rozgrywek II ligi kobiet PZPN gr. zachodniej nad morze przyjechał zespół Unifreeze Górzno.

Mecz odbył się 25 października br. o godz. 14 00 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Niestety z uwagi na pandemię, kibice nie mogli wspierać swojej drużyny z trybun. Zawody doskonale rozpoczęły się dla przyjezdnych, bowiem już w 7 minucie objęły prowadzenie (0:1). Drugi gol padł w 12 minucie i rywalki AP Kotwica Kołobrzeg znów cieszyły ze zdobytego gola (0:2). Po zmianie stron piłkarskie szczęście nie dopisywało gospodyniom i straciły dwie bramki odpowiednio w 59 oraz 61 minucie (0:4).

Drużynie z Górzna dziękujemy za grę, a naszemu zespołowi życzymy powodzenia w meczu Pucharu Polski z AZS UJ Kraków 4 listopada.