II liga kobiet: mecz ze Środą w sobotę

Drużyna kobiet AP Kotwica Kołobrzeg, zdziesiątkowana kontuzjami pojechała do Środy Wielkopolskiej, by rozegrać 9 kolejkę II ligi kobiet.

Mecz rozpoczął się o godz. 14 00 na stadionie Średzkim przy ul. Sportowej, a rywalem kołobrzeżanek była tamtejsza Polonia. Drużyna kołobrzeska, mimo że wyszła na boisko w składzie dziesięcioosobowym, starała się dobrze zaprezentować. Niestety na tym szczeblu rozgrywek gra w osłabieniu nie jest prosta. Mimo ambitnej postawy przyjezdne przegrały 3:0.

Jeżeli można powiedzieć po przegranej 3:0, że drużyna zagrała dobry mecz, to trzeba to podkreślić, ponieważ zagrała bardzo dobrze. Na przegraną złożyło się kilka czynników. Po pierwsze zespół ze Środy mimo starań kołobrzeskiego klubu nie przełożył meczu na późniejszy termin.  Po drugie kołobrzeżanki zaczęły mecz w dziesiątkę. Po trzecie już w pierwszej minucie meczu kontuzji doznała Weronika Wilczkiewicz, a to oznaczało rozegranie całego meczu w dziewiątkę.

Warto dodać, iż cały zespół zasługuje na słowa uznania gdyż walczył nie tylko z przeciwnikiem na boisku, lecz i z przeciwnościami losu, który tej rundy nie jest łaskawy.

AP Kotwica Kołobrzeg :
Zaklika Klaudia, Kawałek Klaudia, Wziątek Monika, Szpak Olga, Iwanejko Martyna, Kostuś Martyna, Banaś Joanna, Bińczyk Kornelia, Szpak Marcelina, Wilczkiewicz Weronika.

Wierzymy, że na wiosnę rezultat będzie korzystniejszy. Dziękujemy za walkę i życzymy punktów w kolejnych spotkaniach.

Sponsorzy Akademii