Były selekcjoner reprezentacji odwiedził Kołobrzeg

Niezwykle miłą niespodziankę zawodnikom AP Kotwica Kołobrzeg zrobił były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji, Adam Nawałka.

 

 

 

Dziś, tj. 29 sierpnia br. na Euroboisku przy ul. Śliwińskiego Prezydent Miasta Anna Mieczkowska wraz z Radnym Kamilem Barwinkiem przywitali znanego Gościa. Trener podziękował za powitanie, podzielił się swoimi piłkarskimi doświadczeniami, przekazał młodym zawodnikom cenne wskazówki oraz chętnie odpowiadał na pytania zawodników i rodziców. Oczywiście nikomu nie odmówił wykonania historycznego zdjęcia i wszystkim rozdawał autografy. Od Prezesa Akademii Piłkarskiej  Kotwica Kołobrzeg, Rafała Łaseckiego odebrał pamiątki klubowe, za które serdecznie podziękował. W drugiej części spotkania udał się na trening grup młodzieżowych, podpatrywał zajęcia i tu również dzielił się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

Serdecznie dziękujemy selekcjonerowi reprezentacji, że podczas pobytu w naszym mieście znalazł czas, aby spotkać się z młodymi adeptami piłki nożnej, rodzicami oraz naszymi trenerami. Zapraszamy ponownie do Kołobrzegu !

 

Sponsorzy Akademii