A klasa: do Dobrowa po punkty

Zespół AP Kotwica Kołobrzeg jest wymieniany w gronie zespołów aspirujących do awansu. Dlatego kołobrzeżanie na wyjeździe zamierzali punktować.

Spotkanie odbyło się w minioną niedzielę 19 września o godz.12 00 w Dobrowie na miejscowym stadionie. Gospodarze, to doświadczony zespół na tym poziomie rozgrywek. Obie drużyny nie znały się wzajemnie, stąd zawody stały pod znakiem zapytania. Gryf Dobrowa wykorzystywał atut własnego boiska do 39 minuty. Wówczas to Jakub Zieliński pięknym strzałem w „okienko” z 20 metrów wyprowadził gościł na prowadzenie (0:1). Pięć minut po przerwie na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Dmiterczuk (0:2). Pewien niepokój wdarł się w szeregi przyjezdnych w 55 minucie, wtedy to bowiem boisko opuścił bramkarz po ujrzeniu czerwonej kartki. Gra w osłabieniu zmusiła zespół AP Kotwica Kołobrzeg do większej mobilizacji i obrony korzystnego wyniku. W 69 minucie Paweł Lenio podwyższa rezultat na 0:3. Więcej goli w tym meczu nie padło. Niewątpliwe do wygranej kołobrzeżan przyczynił się zmiennik bramkarza, Rafał Łasecki (Prezes AP), który wykazał się doskonałymi interewncjami przy strzałach gospodarzy.