Remis w Koszalinie

IMG_1604Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg rocznik 2003 dnia 06.09.2014r (sobota) wyjechała do Koszalina, żeby zadebiutować w nowym sezonie 2014/2015 i zagrać swój pierwszy mecz ligowy w kategorii Młodzika Młodszego.

Podopieczni Leszka Ristau byli podejmowani przez zespół Gwardii Koszalin.
Po zaciętej walce pierwsza połowa zakończyła się korzystnym dla nas wynikiem 2-0 po strzałach w 9 i 24 minucie objęliśmy prowadzenie.
Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Gracjan Szyszka.
W II połowie drużynie Gwardii udało się zdobyć 2 gole co doprowadziło do remisu 2-2, jednakże nasi chłopcy nie poddawali się i walczyli do samego końca.
W 44 minucie po dośrodkowaniu Marka Szymańskiego ponownie Gracjan Szyszka z główki umieścił piłkę w bramce co dało prowadzenie naszej drużynie 3-2.
Korzystnego wyniku niestety nie dało się utrzymać do końca meczu , ponieważ drużyna gospodarzy strzeliła bramkę wyrównującą i mecz zakończył się remisem 3:3

Nasza drużyna grała w składzie: Arciszewski Marcin, Dziemiańczyk Łukasz, Giliński Tomasz, Jasiński Mateusz-Br, Kuroń Rafał, Kużownik Mikołaj, Leszczyński Miłosz, Łyskawa Kacper, Moszkowicz Eryk,Papucewicz Borys-Kp, Szymański Marek, Szyszka Gracjan, Wyrwisz Filip.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie i trenerowi, życząc powodzenia za tydzień w Szczecinku gdzie nasi chłopcy zagrają z Akademię Piłkarską Szczecinek.