LW junior starszy: koszalinianie przybyli nad Parsętę

9 kwietnia br. na Euroboisko w Kołobrzegu wybiegły drużyny sąsiadujące ze sobą w drugiej części tabeli rozgrywek, AP Kotwica Kołobrzeg oraz Gwardia Koszalin.

Całe spotkanie stało na wyrównanym poziomie. Lepiej w mecz weszli kołobrzeżanie. Objęli prowadzenie po golu głową Michała Korgula, asystował mu Patryk Cygan. Rywale wyrównali w 34 minucie trafiając do siatki z bliska, po podaniu z lewego sektora boiska.

Druga połowa, to znowu gol dający prowadzenie graczom w białych strojach. Bramkę na 2:1 zdobył Patryk Cygan w 48 minucie, który po rzucie rożnym, ładnym strzałem z lewej nogi posłał piłkę do siatki. 67 minuta, to okres gdy przyjezdni znowu wyrównują rezultat meczu. Tym razem po akcji środkiem, z 16 metrów zdobywają gola.

Gdy spotkanie dobiegało końca, w 87 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla koszalinian z około 20 metrów. Zawodnik celnym strzałem lewa nogą w okienko bramki dał przyjezdnym wygraną.