Wyróżnienia 24 Plebiscytu Sportowej 10 trafiły także do przedstawicieli naszej Akademii

Gazeta Kołobrzeska już blisko od ćwierćwiecza organizuje Plebiscyt „Sportowej Dziesiątki”. W miniony piątek 22 lutego br. w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu zostały wręczone nagrody dla Trenerów i Sportowców z naszego regionu.

 

Statuetki trafiły do 16 osób reprezentujących różne dyscypliny sportowe. Imprezę prowadził znany kołobrzeski dziennikarz sportowy, Sławomir Jasicki. Sympatycy, zawodnicy i kibice Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg z niecierpliwością oczekiwali doniesień z mównicy. Jest nam bardzo miło poinformować, że w gronie najlepszych znaleźli się przedstawiciele naszej Akademii.

 

 

 

W głównej kategorii Trener Roku zwyciężył Łukasz Krymowski, prowadzący zespół kobiet w II Lidze Wielkopolskiej, a po rundzie jesiennej liderujący w tabeli. Kinga Kosakowska zajęła II miejsce w kategorii Sportowa Nadzieja Roku, która gra piłkarskiej drużynie kobiecej. W kategorii Sportowiec Roku na pierwszym miejscu uplasowała się Natalia Fidos, także piłkarka naszej Akademii. Natomiast w tej samej kategorii za III miejsce statuetka trafiła w ręce Klaudii Zaklika, broniącej dzielnie naszej bramki.

Wszystkim osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Sponsorzy Akademii