Udany turniej dziewcząt w Sianowie

17 grudnia br. w Sianowie odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt. Zawody zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe: żaczki, orliczki i młodziczki. 

Piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg wygrały w kategoriach: żaczki i młodziczki. W żaczkach piłkarki wygrały wszystkie mecze nie tracąc bramki, a królową strzelczyń została  Maria Bartnik,  która strzeliła 13 bramek. Młodziczki również nie straciły bramki w turnieju, tym wygrały swoje spotkania z mocnymi drużynami: Orzeł Wałcz i UKS Victoria Sianów. Natomiast remisem bezbramkowym z UKS Niemica  zapewniły sobie zwycięstwo w turnieju. Najlepszą zawodniczką została wybrana Zuzanna Musiał z AP Kotwica Kołobrzeg. Trzecia drużyna akademii zajęła III miejsce w kategorii orliczek. Trener kołobrzeżanek, Krzysztof Maćkula po meczu powiedział:

KM:

 „Takiego zakończenia roku nie spodziewałem się.  Wygrać w dwóch kategoriach w Sianowie bez straty bramki jest dla nas najlepszą nagrodą za ciężko przepracowany rok. Systematyczna praca na treningach przynosi rezultaty i realizacje  naszych  założeń”.

AP:

Komu należą się słowa podziękowań za pomoc w turnieju?

KM:

Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji wyjazdu Adamowi Skubisz, Adamowi Guzewicz oraz Karolinie Przegniała.

AP:

My dziękujemy za rozmowę.

Trenerami kołobrzeskich drużyn byli: Krzysztof Maćkula i Adam Skubisz.

Sponsorzy Akademii