Nasz zawodnik w Reprezentacji Polish Soccer Skills !

Podopieczny naszej trenerki Natalii Fidos dostał powołanie do reprezentacji.

To już kolejny zawodnik wywodzący się z Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg.

Poniżej przedstawiamy treść pisma, które wpłynęło do naszego klubu:

Fundacja Polish Soccer Skills ma zaszczyt poświadczyć, że zawodnik Norbert Czapliński na podstawie wyników osiągniętych w trakcie naszego obozu piłkarskiego, otrzymał powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills w kategorii U-14.

Zawodnik znalazł się w gronie najlepszych uczestników wybranych spośród ponad 400 chłopców urodzonych w 2004 roku, którzy uczestniczyli w otwartych obozach Polish Soccer Skills w te wakacje. Zawodnik udowodnił, iż posiada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny dzięki czemu będzie mógł wziąć udział w takich wydarzeniach jak:

  • 09.10.2017r. – oficjalna inauguracja sezony Reprezentacji Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym PGE Narodowy w Warszawie
  • 02 – 07.01.2018r. – zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills w COS OPO Cetniewo
  • 10-11.03.2018r. – zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills w COS OPO Spała
  • wiosna 2018r. – wyjazd na sparingi z akademiami klubów Bundesligi, Eredivisie, Premiera Division lub Serie A.

Powołanie Państwa Zawodnika jest efektem szkolenia młodych piłkarzy prowadzonego przez Klub, dlatego na ręce Trenera pragniemy złożyć szczególne podziękowania i gratulacje. Życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych działań wierząc, że przyniosą one jeszcze więcej sukcesów.

Ze sportowym pozdrowieniem

Ewelina Stępień-Kunik

Prezes Fundacji

Polish Soccer Skills

Warszawa, 02.10.2017r.

Jest nam szalenie miło, że trud naszych trenerów wnoszony w codziennej żmudnej, ale dającej satysfakcję pracy jest dostrzegany na arenie krajowej.

Sponsorzy Akademii