LW trampkarz starszy: wyjazd na Równinę Wełtyńską

W 14 kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych AP Kotwica Kołobrzeg wyjechała do Gryfina.

Spotkanie odbyło się 14 listopada br. o godz. 16 30 na Boisku Miejskim przy ul. Sportowej 3. Mecz był ciekawy. Obfitujący w zwroty akcji oraz atrakcyjny z uwagi na sporo strzelonych goli. Wynik potyczki jako pierwsi otworzyli gospodarze w 19 minucie (1:0). Wyrównał Adam Siemieński w 31 minucie (1:1). Tuż przed przerwą w 39 minucie Energetyk Junior Gryfino ponownie wyszedł na prowadzenie (2:1). W drugiej połowie gra przyjezdnych miała się zmienić. Szkoleniowiec Jakub Szcześniak powtórzył w szatni zadania oraz wskazał, co można poprawić.

Po wznowieniu zawodów, miejscowi podwyższyli prowadzenie w 53 minucie (3:1). Odpowiedź kołobrzeżan była dość szybka i w 61 minucie Adam Siemieński drugi raz wpisuje się na listę strzelców (3:2). 4 minuty później pechowe zagrania gospodarzy spowodowały, że padł gol samobójczy (3:3). Sytuacja zaczęła się zmieniać i tak oto w 69 minucie Jan Sęk wyprowadza AP Kotwicę Kołobrzeg na prowadzenie (3:4). Przyjezdni zamierzali jednak nadal grać ofensywnie zgodnie ze wskazówkami trenera, a efektem tego była bramka zdobyta w doliczonym czasie gry (80+2) autorstwa Pawła Latkowskiego (3:5).

Gratulujemy naszej drużynie wygranej.

Dziękujemy zespołowi Energetyka za sportową rywalizację, a naszym chłopcom życzymy powodzenia w kolejnym meczu.