LW trampkarz starszy: Stal przełamana

12 kwietnia br. o godzinie 16 00 na kołobrzeskim Euroboisku Trampkarze Starsi AP Kotwica Kołobrzeg gościli Stal Szczecin.

Po dotychczasowych porażkach kołobrzeżanie mieli wielką chęć na zwycięstwo. Mecz toczył sie raczej na połowie przeciwnika, jednak Stal wyprowadzała groźne kontry po których mogły paść bramki.

Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Dawid Frączczak, który strzelił gola na 1:0 w 13 minucie pierwszej połowy. Warto dodać, że piękną piłkę  ze środkowej strefy boiska dograł mu Bartosz Fiedoruk. Niedługo po tej sytuacji bo już 24 minucie po rzucie rożnym drużyny przyjezdnej miejscowy bramkarz Jakub Szumotalski zagrał idealna piłkę do Dawida, który w podobny sposób jak pierwszą bramkę skierował futbolówkę do siatki po raz drugi.

Na przerwę AP Kotwica Kołobrzeg schodziła z dwubramkowym prowadzeniem. Druga odsłona zaczęła sie od mocnego ataku drużyny ze Szczecina. Gola kontaktowego na 2:1 Goście strzelili w 7 minucie drugiej połowy. Po straconej bramce zespół znad Parsęty wrócił do stylu gry z pierwszej polowy. Bramkę na 3:1 zdobył grający dla biało niebieskich dopiero od rundy wiosennej, Michał Wotawa. Oddał piękny strzał zza pola karnego. Bramkarz nie miał za wiele do powiedzenia. Gra układała się po myśli Trenerki Natalii Fidos. Rezultat podwyższył Bartosz Fiedoruk kończąc akcję sam na sam po asyście Wojtka Kamińskiego.

Spotkanie zakończyło sie wynikiem 4:1! Warto uwzględnić, że w pierwszym składzie zagrało 3 chłopców z rocznika 2005, zasilając kołobrzeską linię obrony: Kacper Obuchowski, Bartosz Jarnicki oraz Bartosz Kowalik. Według opinii Trenerki spisali sie znakomicie i pokazali, że warto z nich korzystać. Po meczu Natalia Fidos dodała:

Wprowadzają dużo jakości do gry. Cały zespół spisał sie na 5 i mam nadzieję, że ta wygrana będzie pozytywnym bodźcem dla Nas!