LW trampkarz starszy: reasumując: trzeci raz na TAK !

W samo sobotnie południe, 15 września drużyna Trampkarzy Starszych Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg rozegrała swój mecz w Policach. Była to 4 kolejka sezonu 2018/2019 ligi wojewódzkiej.

 

 

 

Na mecz mogła pojechać optymalnie dobrana kadra złożona z roczników 2004 i 2005, ponieważ Trampkarze Młodsi mieli obligatoryjną pauzę w rozgrywkach.

Skład wybrany przez Trener Natalię Fidos okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomimo, że pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli gospodarze, to ton całego meczu nadawali goście. Prowadzący zespół w zastępstwie koleżanki, Trener Jakub Szcześniak zwrócił po meczu uwagę na ważne kwestie:

Gra zawodników z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, chłopcy się docierają, coraz bardziej rozumieją, a każda kolejna wygrana mobilizuje ich do jeszcze cięższej pracy. Cieszy ogromnie ilość stwarzanych sytuacji bramkowych, ilość wygranych pojedynków oraz charakter i duch drużyny, bo ten wydaje się być głodny sukcesu.

Dodajmy, że jednak nie wszystko przebiegło po myśli szkoleniowca. Groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się lider  zespołu, Wojtek Kamiński. „Kamyk” doznał urazu ręki. Na szczęście jest to nie tak groźna kontuzja jak wyglądało i przy odrobinie szczęścia koledzy zobaczą Wojtka na boisku za 3 tygodnie. Po wygranym 1:3 (1:1) meczu Trener podsumował:

Za nami 3 ciężkie kolejki, w których udało zdobyć się komplet punktów. Teraz czeka nas kolejny pracowity tydzień i w następny weekend u siebie zagramy z równie wymagającą drużyną Błękitnych Stargard. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!

Gratulujemy drużynie zwycięstwa, a strzelcowi dwóch bramek szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Bramki dla AP Kotwica zdobywali:

– Kamiński Wojciech x2 (18′, 61′),

– Fiedoruk Bartek (48′)

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Frączczak Dawid, Wojtowicz Mikołaj, Mularczyk Maks, Graf Szymon, Kwiatkowski Kacper, Skorupa Artur, Juszczak Patryk, Żulicki Olivier, Kamiński Wojtek, Fiedoruk Bartek, Adamowicz Alan, Bednarczyk Konrad, Kaźmierczak Igor, Kowalski Krzysztof, Obuchowski Kacper, Radłowski Michał, Juszczak Maciej. 

Sponsorzy Akademii