LW trampkarz starszy: do Świtu po punkty

W 9 kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych, kołobrzeżanie udali się do Szczecina.

W niedzielę 20 października br. o godz. 11 00 na obiekcie przy ul. Stołczyńskiej 100 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Świtem Szczecin, a Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg. Zawody zakończyły się wygraną gości w stosunku 1:2. Po meczu trener Jakub Szcześniak podzielił się swoimi spostrzeżenia.

AP: Czy przed tą kolejką do dyspozycji byli wszyscy zawodnicy?

JSz.: W końcu mogliśmy skorzystać z tego przywileju, że w weekend odpoczywali chłopcy z rocznika 2006 i ominęły nas kontuzje, a te co nas dręczyły zostały wyleczone.

AP: Jaki był plan przed wyjazdem do Szczecina?

JSz.: Pojechaliśmy z zamiarem wygranej i to się udało. Już od początku meczu to my narzuciliśmy gospodarzom swój styl gry i stworzyliśmy więcej sytuacji po których mogliśmy wyjść na prowadzenie, niestety brakowało skuteczności. .

AP: Wykorzystali to gospodarze i sytuacja zaczęła się komplikować?

JSz.: Stracona bramka bezpośrednio z rzutu rożnego tylko rozzłościła naszych chłopców i co nie udało się w pierwszej połowie, to w drugiej chłopcy dokonali tego 2 razy, wygrywając i inkasując 3 pkt.

AP: Piłka nożna, to gra zespołowa. Gdybyśmy jednak mieli wskazać kogoś, kto przyczynił się w dużej mierze do wygranej, to …… ?

JSz.: Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Kwiatkowski, strzelec pierwszej bramki. Był tego dnia nie do zatrzymania, fenomenalnie odnajdywał się w każdej sytuacji na boisku. Już w 3 minucie miał okazję zdobyć bramkę przy sam na sam z bramkarzem gości, ale lepszy okazał się bramkarz. Gratulacje należą się całej drużynie za walkę, zaangażowanie i determinację do ostatniej minuty meczu.

AP: Dziękujemy i gratulujemy zwycięstwa.