LW trampkarz młodszy: dobry mecz w Szczecinie

W sobotnie przedpołudnie 17 marca 2019r. drużyna trampkarzy młodszych udała się do Szczecina, by zmierzyć się w pojedynku ligowym ze Świtem Szczecin przy ul. Stołczyńskiej 100.

Mecz rozpoczął się punktualnie o 11 00. Gospodarze bardzo odważnie zaatakowali, jednak kołobrzescy zawodnicy grali bardzo uważnie w obronie i pewnie zatrzymywali ataki szczecinian. Pierwsza połowa toczyła się w szybkim tempie, z przewagą Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg. W 37 minucie Kornel Biazik otrzymał prostopadłe podanie, sprytnie „położył” bramkarza gospodarzy i skierował piłkę do pustej bramki.

Druga odsłona dostarczyła więcej emocji, głownie za sprawną niewykorzystanych sytuacji przez zawodników znad Parsęty. Igor Kawa w 60 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Na szczęście dla przyjezdnych w 70 minucie po dośrodkowaniu, piłkę do bramki skierował Piotr Świderek wykańczając składną akcję zespołu.

Mecz zakończył się wynikiem 0:2 i stał na wysokim poziomie. Warto pochwalić gości za dobrą grę i jeszcze lepszy wynik.