LW trampkarz młodszy: ciekawe spotkanie

Przed południem (g.11 00) 4 maja br. na Euroboisku w Kołobrzegu pojawiły się drużyny AP Kotwica Kołobrzeg oraz UKS AP Szczecinek.

Gości można określić mianem faworytów spotkania. Świadczy o tym na pewno dorobek punktowy jak również miejsce w tabeli. Przyjezdni już w 3 minucie skutecznie zagrozili kołobrzeskiej bramce i objęli prowadzenie. W 20 minucie prowadzili już 0:2. Jednak kołobrzeski zespół nie spuścił z tonu i Bartosz Kowalik zdobył gola kontaktowego w 22 minucie. Ostatnie słowo w tej połowie należało do szczecineckiej ekipy, gdyż w 36 minucie podwyższyli wynik na 1:3.

W przerwie szkoleniowiec gospodarzy Jakub Szcześniak krótko podsumował pierwszą odsłonę oraz wskazał na detale, które trzeba poprawić. Cenne rady trafiły do zawodników, bo w pierwszej minucie po gwizdku Paweł Latkowski trafił do siatki gości (2:3). W 61 minucie ponownie pokonał bramkarza przyjezdnych, tym samych przypieczętował końcowy wynik zawodów (3:3).

Mecz stał na dobrym poziomie. Obfitował w sporo akcji ofensywnych. Trafiły na siebie drużyny preferujące piłkę techniczną, lubiących dryblować i wyprowadzać akcję od tyłu. Jeśli dodamy do tego szybkie tempo, można założyć iż kibicom widowisko się podobało.

Na pewno gospodarzom należą się brawa za determinację i wiarę we własne możliwości.

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Borys Maciejewski (bramkarz), Kacper Rodak, Krzysztof Kowalski, Kacper Obuchowski, Bartek Janicki, Adam Siemieński, Igor Kawa, Oliwier Żulicki, Bartek Kowalik, Mateusz Rzeszotarski, Paweł Latkowski, Jan Sęk, Jakub Perdelwitz, Patryk Kwiatkowski, Kornel Biazik, Oliwier Dąbrowicz, Piotr Świderek.