LW junior starszy: Stoczniowcy z wizytą w Kołobrzegu

W 13 kolejce rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych rywalizowały ze sobą ekipy AP Kotwica Kołobrzeg oraz Stali Stocznia Szczecin.

W niedzielę 27 października br. o godz. 11 00 sędzia rozpoczął zawody na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

Mecz zdecydowanie przebiegał pod dyktando dobrze dysponowanych gospodarzy. Już w 8 minucie prowadzenie z rzutu karnego dał Kosmala. Następnie wynik podwyższył Szczerba (17’) zamykając rzut rożny strzałem z pół woleja. Wynik do przerwy ustalił Charzyński (29’), który pokonał bramkarza gości uderzeniem z dystansu.

Po zmianie stron hat tricka dopełnił Szczerba (57’) strzelając bramkę z rzutu karnego. Natomiast po indywidualnej akcji w 88 minucie logując bramkarza ustalił końcowy rezultat na 5:0.

Po ostatnim gwizdku trener gospodarzy Łukasz Galant w krótkich słowach powiedział:

Wynik powinien być znacznie wyższy tylko nonszalancja i brak szczęścia spowodował, iż wynik nie został podwyższony. Cieszy bardzo zaangażowanie całej drużyny. Na pochwalę na pewno zasłużył Płomiński, który miał udział we wszystkich bramkach a przy trzech oprócz karnych zaliczył asysty.