LW junior starszy: przyjechała Arkonia

W ramach 9 kolejki rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych, AP Kotwica Kołobrzeg podejmowała przyjezdnych ze Szczecina.

W niedzielę 29 września br. o godz. 11 00 spotkanie odbyło się na Euroboisku przy ul. Śliwinskiego.

Były to zawody z kategorii dość dziwnych, ponieważ to gospodarze prowadzili grę, a gole zdobywali goście. Bramki dla Arkonii wpadły odpowiednio w 10 oraz 20 minucie po dośrodkowaniach z rzutów wolnych. Później to kołobrzeżanie strzeli dwie bramki, ale niestety samobójcze (32 i 47 minuta). Mimo, że miejscowi stwarzali groźne sytuacje, tego dnia piłka ani razu nie trafiła do siatki rywali. Pech dopadł również bramkarza Akademii, który z powodu kontuzji musiał opuści pole gry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4 dla Arkonii Szczecin.