LW junior starszy: po meczu dopisać trzy punkty

W sobotnie (29.09) przedpołudnie o godz. 11 00 na płycie boiska w Karcinie juniorzy starsi akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg podejmowali drużynę Energetyka Gryfino.

 

 

 

Mecz toczył się zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Ku zadowoleniu Trenera Łukasza Galanta, miał on wreszcie do dyspozycji wszystkich zawodników. Jak sam podkreślił po kontuzjach i chorobach nie było już śladu w zespole. To przełożyło się na obraz gry. Kołobrzeżanie stworzyli  sobie zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych. Tu jednak należy zauważyć, że w niektórych momentach zabrakło zawodnikom zimnej krwi, ponieważ mogli zdobyć więcej goli. Zawody zakończyły się zwycięstwem zespołu akademii w stosunku 2:0.

W dobrym nastroju kołobrzeski szkoleniowiec w kilku zdaniach podsumował spotkanie:

Na wyróżnienie zasługuje strzelec dwóch bramek Jarosław Kuchnio, a także Paweł Figa i Kacper Tloczkowski którzy pracowali na całym boisku. Również cały blok defensywy zagrał dobrze, ponieważ nie straciliśmy bramki.

Na uznanie zasługują ponadto dwaj juniorzy młodsi, którzy w końcówce meczu otrzymali możliwość debiutu w drużynie juniorach starszych, w lidze wojewódzkiej. Mam tu na myśli Bielankiewicza i Wasiniaka. Mamy nadzieję, że na zmodernizowanym Euroboisku nasza gra będzie wyglądała jeszcze lepiej.

 

Dziękujemy i życzymy kolejnych ligowych oczek.

Sponsorzy Akademii