LW junior starszy: mecz w Szczecinie

W 3 kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych, kołobrzeski zespół udał się do stolicy województwa by powalczyć o ligowe oczka.

Punktualnie o godz. 16 00 na murawę obiektu przy ul. ks. bp Władysława Bandurskiego wyszły zespoły Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg oraz Stali Szczecin. Po pierwszej połowie Gospodarze prowadzili 2:0 i wydawało się, że w drugiej połowie dowiozą wygraną do końca meczu. W kołobrzeskiej szatni Trener Łukasz Galant przekazał drużynie swoje uwagi na drugie 45 minut. Wskazówki odniosły skutek, gdyż kołobrzeżanie trzykrotnie trafili do siatki Stali i zremisowali 3:3. Jak powiedział po spotkaniu szkoleniowiec „zawodnicy pokazali charakter” . Gole dla AP Kotwica Kołobrzeg zdobywali: Radosław Lendecki, Mateusz Sielicki oraz Kacper Śmielewski.