LW junior młodszy: wyjazd nad Pojezierze Choszczeńskie

Akademia Piłkarska Gavia Choszczno była gospodarzem meczu z Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg w dniu 10 listopada br.

Na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej o godz. 11 00 zabrzmiał pierwszy gwizdek. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze w 29 minucie potyczki. Kołobrzeżanie odpowiedzieli w 33 minucie, a autorem celnego strzału był Maksymilian Pintera. Do końca pierwszej odsłony wynik nie uległ zmianie. W przerwie Trener Łukasz Galant zwrócił uwagę podopiecznym co poprawić w grze, aby wywieźć komplet punktów z Choszczna. Cenne uwagi  zostały wykorzystane przez kołobrzeskich zawodników i dwa razy pokonali bramkarza Gavii. W 46 minucie dokonał tego Mikołaj Kużownik, natomiast na 1:3 wynik ustalił Gracjan Paziewski w 66 minucie.