LW junior młodszy: walka do ostatnich minut

Minioną niedzielę 12 maja br. juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg spędzili w Choszcznie.

Myliłby się ten, kto uważa że zespół ze skromnym obecnie dorobkiem punktowym nie przyczyni się do stworzenia meczu, który trzyma kibica w napięciu do ostatnich minut. Do takich drużyn należy zaliczyć AP Gavia Choszczno.

O godz. 15 00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 rozpoczęło się spotkanie 11 kolejki Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych 0:2. Na listę strzelców wpisali się Kacper Śmielewski w 25 minucie oraz Mateusz Jasiński w 42 minucie.

Natomiast w drugiej połowie obie ekipy dostarczyły kibicom sporo wrażeń. Pierwszą dawkę emocji zaaplikowali gospodarze. Potrzebowali dokładnie na to 6 minut. W 73 minucie zdobyli gola kontaktowego na 1:2. Za to już 78 minucie cieszyli się z gola wyrównującego na 2:2. Wiele wskazywało na to, że po tych zawodach zespoły dopiszą sobie po 1 punkcie. Ostatnie słowo należało jednak do AP Kotwica Kołobrzeg. Oto bowiem w 88 minucie Borys Papucewicz zdobył gola na wagę kompletu oczek (2:3).

Gratulujemy zespołowi wygranej w trudnym meczu!