W. Liga Młodzika 2007: sporo goli w Szczecinku

W 5 kolejce Wojewódzkiej Ligi Młodzika 2007 zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg był podejmowany przez Akademię Piłkarską Szczecinek.

W sobotę 28 września br. o godz. 11 00 na obiekcie przy ul. Krakowskiej 1 sędzia rozpoczął zawody.

Przyjezdni od początku rywalizacji mieli przewagę.  Dwa trafienia gości w  poprzeczkę i kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki dawały nadzieję na ciekawe widowisko sportowe. Na gole trzeba było jednak poczekać na drugie 30 minut.

Na początku drugiej połowy Tomasz Dziopa zdobył bramkę na 1:0 dla AP Kotwica Kołobrzeg (36’). Niestety dla przyjezdnych po dwóch błędach defensywy gospodarze szybko zdobyli dwie bramki (45’, 46’). W 60 minucie Wiktor Ryckiewicz zdobywa wyrównującą bramkę (2:2). Wtedy prowadzący zawody dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu. Zanosiło się na podział punktów. Jednak podopieczni Krzysztofa Maćkuli zamierzali przywieźć do Kołobrzegu komplet oczek. Udało się to dzięki determinacji i wierze w zwycięstwo. Autorami dwóch goli ze stałych fragmentów gry byli

Oskar Żulicki (60+2) oraz Jerzy Czyż (60+3). W Tych okolicznościach Mecz zakończył się wygraną AP Kotwica Kołobrzeg 2:4.