Liga okręgowa gr.1: mecz zamykający kolejkę

W niedzielę 11 września br. o godz. 17 00 na Euroboisku  odbył się mecz zespołów sklasyfikowanych w drugiej części tabeli.

Do Kołobrzegu przyjechała ekipa Jantara Dziwnów. Dla obu drużyn była to okazja do podreperowania dorobku punktowego. Uważni obserwujący widzieli przewagę AP Kotwica Kołobrzeg w pierwszej połowie, którzy w zasadzie w czasie jej trwania mogli rozstrzygnąć losy spotkania. Stwarzali sporo sytuacji bramkowych, ale zabrakło precyzji. Po 1 połowie wynik na tablicy widniał korzystniej dla gości (1:2). Mimo iż miejscowi nie ustępowali przyjezdnym, to nie udało się wyrównać, a Jantar jeszcze dwukrotnie trafiał do bramki gospodarzy. Kołobrzeżanom udało się raz odpowiedzieć celnym trafieniem, a całe zawody zakończyły się rezultatem 2:4. Dla AP Kotwica Kołobrzeg gole zdobywał Bartosz Kowalik.