Junior młodszy: FCSM – AP Kotwica Kołobrzeg. Ostatni sparing w tym roku.

1230074_202965639878274_961845078_napkotwica_kolobrzeg Jeśli ktoś znalazł chwilę wolnego czasu w okresie przedświątecznych przygotowań, to przybył dziś (21.XII.) na Euroboisko by obejrzeć mecz sparingowy.

O godzinie 17 30 przy ul. Śliwińskiego wybiegły dwie kołobrzeskie drużyny juniorów młodszych. Obie ekipy zakończyły rundę jesienną w rozgrywkach ligowych. Drużyna Futbolowego Centrum Szkolenia Młodzieży po rundzie jesiennej jest liderem na 10 drużyn w tabeli, I ligi okręgowej KOZPN (trener Maciej Wachowski), natomiast drużyna Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg (trener Michał Wojtowicz) zajmuje 7 lokatę na 15 drużyn, w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Spotkanie prowadził Pan Roman Litewka.

Była to okazja do sprawdzenia nowych zawodników, innych rozwiązań w ustawieniu poszczególnych formacji oraz skuteczności. W związku z tym, iż zespoły są w okresie roztrenowania dla obu szkoleniowców rezultat rywalizacji nie był najważniejszy. Mimo to, w te chłodne popołudnie  grupa kibiców obejrzała sporo bramek zdobytych przez piłkarzy AP Kotwica Kołobrzeg: Modrzejewski – 4. Tomaszewicz – 2, Lewandowski – 2, Kuchnio – 2, Marcinkowski – 2, Tomczyk – 1, Zaniewicz – 1, Burak – 1. Rywalom tym razem nie  udało się zdobyć bramek.

Dla jednych i drugich sztabów szkoleniowych każdy mecz kontrolny, to czas analizy i zastanowienia się. Na pewno i tak będzie tym razem.

Sponsorzy Akademii