II liga kobiet: wyjazd na ziemię wałecką

W 16 kolejce rozgrywek II Ligi Kobiet Grupy Wielkopolskiej, zespół AP Kotwica Kołobrzeg udał się do Wałcza.

Lider tabeli z Kołobrzegu nie miał problemu z wygraną, ponieważ w pojedynku z Orłem Wałcz zdobył aż osiem goli. Mecz był kontrolowany w całości przez zawodniczki przyjezdne. Należy jednak wspomnieć, że otwarcie wyniku nastąpiło dopiero w 39 minucie. Przed zejściem na przerwę kołobrzeżanki podwyższyły rezultat na 0:2. W drugiej odsłonie zespół Gości dominował i przekonująco wygrał 0:8.

0:8 Oliwia Iwanejko – 90′

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi!

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Zaklika Klaudia, Iwanejko Martyna, Szpak Olga, Wziątek Monika, Kowalczuk Małgorzata, Tabaczyk Anna ( 60 min. Szczygielska Dominika ), Szymańska Kinga, Szpak Marcelina, Bińczyk Kornelia ( 68 min. Iwanejko Oliwia ), Fidos Natalia, Kosakowska Kinga ( 80 min. Rojek Natalia ).

Już dziś gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na mecz w dniu 18 maja br. Do Kołobrzegu zawita drużyna Gwiazdy Toruń, która lokuje się w środku ligowej tabeli. Początek spotkania godz. 12 00.