II liga kobiet: wyjazd do Wielkpolski

W 18 kolejce rozgrywek II Ligi Kobiet Grupy Wielkopolskiej, kołobrzeżanki udały się nad jezioro Lipno.

25 maja br. o godz. 11 00 drużyna Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła rywalizację z zespołem Lipna Stęszew. W spotkanie lepiej weszły gospodynie, gdyż już w 6 minucie zdobyły pierwszego gola (1:0). Do wyrównania doprowadziła Natalia Fidos w 10 minucie (1:1). Jeszcze przed przerwą kołobrzeżanki dwukrotnie trafiałyy do siatki rywalek. W 37 minucie Oliwia Iwanejko wyprowadziła zespół na prowadzenie (1:2), natomiast na 5 minut przed końcem pierwszej połowy Kornelia Bińczyk posłała piłkę do siatki Lipna Stęszew. W drugiej odsłonie wynik nie uległ zmianie i w ten sposób AP Kotwica Kołobrzeg zainkasowała komplet punktów.