II liga kobiet: w Grodzisku bez błysku

W 13 kolejce rozgrywek II Ligi Kobiet Grupy Wielkopolskiej kobieca drużyna AP Kotwica Kołobrzeg udała się do Grodziska po kolejne ligowe punkty.

14 kwietnia br. o godz. 15 00 rozpoczęło się spotkanie, które dla obu ekip miało inne znaczenie. Gospodynie po rundzie jesiennej zajmują miejsce w drugiej części tabeli i za cel stawiają sobie utrzymanie w II lidze. Goście, to aktualny lider tabeli i po udanej inauguracji rundy wiosennej zamierzał przywieźć z Wielkopolski punkty. Dla kołobrzeżanek dobrze zakończyła się pierwsza połowa. W 33 minucie Kinga Kosakowska wyprowadziła swój zespół na prowadzenie.  Rywalki w drugiej połowie dążyły do odrobienia strat i udało się im się to w 66 minucie.  Gdy wiele wskazywało na to, że drużyny podzielą się punktami w te niedzielne popołudnie, grodziszczanki zdobyły gola na 2:1 w 88 minucie zawodów. Przyjezdnym nie udało się już odwrócić losów potyczki i musiały pogodzić się z przegraną.

Okazja do zdobycia kolejnych punktów dla AP Kotwica Kołobrzeg nadarzy się 27 kwietnia br. o godz. 14 00 w Kołobrzegu. Na kołobrzeski stadion przyjeżdża KKP Chełmża. Już dziś zapraszamy na to spotkanie, bowiem doping naszych Kibiców będzie bardzo potrzebny!