II liga kobiet: po punkty na Pojezierze Starogardzkie

W 10 kolejce spotkań zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg udał się do Tczewa, by walczyć o kolejne ligowe punkty.

Wyjazd nad Wisłę okazał się nader udany, ponieważ Dziewczyny udowodniły że zasłużenie zasiadają na fotelu lidera. Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie meczu po golach Korneli Bińczyk (18’) oraz Kingi Kosakowskiej (28’). W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuację do zmiany rezultatu, lecz zawodziła skuteczność. Po ostatnim gwizdku, Trener Łukasz Krymowski w dobrym nastroju powiedział:

Cieszy fakt, że z tak silną drużyną nie tracimy bramki i wywozimy 3 punkty z bardzo trudnego terenu. Po raz kolejny dziękujemy naszym kibicom, że pojawili się na trybunach i wspierali nas z całych sił.

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:
Zaklika Klaudia, Kawałek Klaudia, Iwanejko Martyna,Szpak Olga, Kowalczuk Małgorzata, Wziątek Monika, Tabaczyk Anna (85 min. Kostuś Martyna), Szpak Marcelina, Kosakowska Kinga, Bińczyk Kornelia, Fidos Natalia.

Gratulujemy wygranej!

Natomiast już dziś zapraszamy na ostatni mecz rundy jesiennej, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę ( 10.11.2018 ) o godzinie 13:30 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Przeciwnikiem kołobrzeżanek będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.