II liga kobiet: piłkarska wiosna rozpoczęta

Kibice, którzy przybyli  w sobotę (06.04) na Stadion im. Sebastiana Karpiniuka nie żałowali, gdyż zobaczyli dużo bramek oraz wiele akcji. Nad Parsętę przybył zespół Olimpii II Szczecin.

Zawody rozpoczęły się o godz. 16 00. Natomiast na otwarcie wyniku wszyscy czekali blisko 30 minut. Kołobrzeżanki trafiły do siatki rywalek w 28 minucie. Radość z prowadzenia trwała jednak tylko chwilę, ponieważ Przyjezdne w 29 minucie doprowadziły do wyrównania po golu Wiktorii Lipiejko. Przed przerwą podopieczne Trenera Łukasza Krymowskiego jeszcze dwukrotnie dały powód do radości swoim sympatykom. Schodząc na przerwę Gospodynie prowadziły 3:1.

W drugiej odsłonie Piłkarki z Kołobrzegu szybko zdobyły dwie bramki w 47 i 48 minucie, co pozwoliło na kontrolowanie spotkania. Drużyna Akademii Piłkarskiej Kotwica wygrały mecz w stosunku 7:1 (3:1).

Dziękujemy kibicom za doping i wspieranie naszych Dziewczyn! Gratulujemy wygranej!