II liga kobiet: mecz w mieście M.Kopernika

7 października br. kołobrzeski zespół kobiecy wybrał się do Torunia, aby tam zmierzyć się z miejscową Gwiazdą. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12 15 na Boisku Przy Skarpie, wchodzącego w skład obiektów MOSiR-u.

W pierwszej połowie meczu, to zespół z Torunia kontrolował wydarzenia na boisku, ale mimo przewagi nie potrafił pokonać bramkarki gości.

W drugiej połowie widzieliśmy już bardziej otwarty pojedynek, a także sytuacje pod obiema bramkami. Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg miała swoje okazje strzeleckie. Najbliżej zdobycia gola była Kornelia Bińczyk, Anna Tabaczyk i Natalia Fidos. Gospodynie objęły prowadzenie w 63 minucie po golu Klaudii Grodzickiej. Zawodniczki akademii próbowały odmienić losy spotkania, lecz tym razem skuteczność zawiodła. Niestety dla przyjezdnych w 89 minucie Agnieszka Pencherkiewicz ustaliła rezultat na 2:0 (0:0).

Tym razem seria czterech wygranych meczów została przerwana i punkty zostały nad Wisłą.